У Прилуках старшокласники прийшли на допомогу жінці (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/05/59295718_862189844120646_8367038562570338304_n-e1556955460428.jpg)
У м. Прилуки жінка пішла до магазину, залишивши біля входу свій велосипед. У цей час його вкрав невідомий. Про це повідомляють на сторінці поліції Прилук у Facebook.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Небайдужі чернігівці прийшли на допомогу тролейбусу
Побачивши це, десятикласники місцевої гімназії №1 Артем Коробка та Максим Ващенко кинулися навздогін. Вони не змогли зупинити крадія, проте їм хоча б вдалося вихопити з багажника пакунок з речами потерпілої. Юні сміливці повернули майно справжній власниці велосипеда.
Поліцейські гідно оцінили мужність та рішучість, проявлені підлітками у нестандартній ситуації. Учора, 3 травня, під час святкування «Дня науки» у Міському будинку культури старший інспектор ювенальної превенції Прилуцького відділу поліції Тетяна Пироженко вручила Артемові та Максиму подяки.