Суспільство
На кордоні собака унюхав набої в авто
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/2019-06-14_103609-e1560497928682.png)
Учора, 13 червня, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» оформлявся на виїзд з України легковий автомобіль «JEEP» під керуванням 57-річного громадянина України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік віз через кордон набої в попільничці
У ході спільного з інспектором митниці огляду прикордонним нарядом автомобіля на підлокітник між передніми сидіннями спрацював службовий собака. В результаті в підлокітнику виявлено 75 набоїв до травматичної зброї калібру 9 мм.
За порушення митних правил водія притягнуто до адміністративної відповідальності, а самі набої вилучені.
Помічник начальника прикордонного загону
— начальник прес-служби підполковник Олександр ДУДКО