«Добробат» на Чернігівщині: відновлювати село допомагає відомий шоумен
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/285887213_5373560576030598_2577737901104145957_n-e1654784499494.jpg)
Село Ягідне Іванівської громади сповна відчуло на собі наслідки «руського міра». Нещодавно тут стартували відновлювальні роботи. До процесу долучився добровольчий будівельний батальйон – «Добробат». У складі добровольців – відомий телеведучий Анатолій Яцечко (більш відомий як Анатолій Анатоліч).
«Друзі, відбудуємо все що ці фашисти знищили на нашій землі! Долучайтеся до добровільних будівельних батальйонів «Добробат». На фото дах, в який влучив ворожий снаряд в селі Ягідне (Чернігівська область). А допомогти можуть ТБ, айтішники, менеджери, інженери, лікарі, всі, хто вміє тримати в руках щось важче за 1 кілограм. Разом точно легше. Разом точно все зможемо», — зазначає зірка на своїй сторінці у Facebook.
Як відомо, село Ягідне суттєво постраждало під час бойових дій. Деякі вулиці зруйновані вщент, багато будинків лишилися без дахів та вікон. Саме в цьому селі окупанти понад місяць утримували у підвалі місцевої школи в антисанітарних умовах близько 350 людей.