Суспільство
У Ніжині пройшла битва фарбами (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/16062019_festuval37-e1560762149268.jpg)
На запасному полі ніжинського стадіону «Спартак», 16 червня, відбувся кольоровий фестиваль. Діти і дорослі із запалом і сміхом обсипали один одного фарбою. Найбільше це, звичайно, подобалося дітям.
Організатори фестивалю влаштували справжню битву фарбами, провели танцювальні і творчі конкурси. Переможці отримали солодкі призи і безкоштовні сухі фарби.
Фото Наталії Нікітіної
Джерело mynizhyn.com