Суспільство
На Чернігівщині провели рейд сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/69407273_1296529573847961_3208382433158234112_n-e1567332523108.jpg)
Напередодні учбового навчального року інспекторами ювенальної превенції Прилуцького ВП ГУНП спільно з представниками служб у справах дітей та центрів соціальних служб для дітей сім᾽ї та молоді, територіальних громад провели перевірку сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині батьки заявили про зникнення трьох дітей
У ході рейдів працівники поліції та соціальних служб вивчали житлово-побутові умови проживання неповнолітніх, спосіб життя і поведінку батьків, провели роз’яснювальну роботу з батьками щодо необхідності належного виконання батьківських обов’язків по догляду за дітьми та забезпечення безпеки дітей.
Ювенальна превенція Чернігівської області