Спорт
У Чернігові відбулися фінальні матчі сезону міського футбольного турніру (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/73423427_1335476829957312_8401476658321686528_n-e1571040998219.jpg)
Фінальними матчами закінчився сезон «Весна-Осінь-2019» для команд першої ліги чемпіонату Чернігова з футболу. Впевнено перегравши команду «Динамо-2» бронзовими призерами змагань стали хлопці з команди «БРВ».
У фіналі боротьба за титул чемпіонів тривала до останніх хвилин. Команди «Кварц» та «Чернігів-Клімат» постійно тримали вболівальників у напрузі, гостро атакували та створювали небезпечні моменти біля воріт суперника.
Вирішальним став момент, коли за рахунку 3:2 на користь команди «Кварц» гравці команди «Чернігів-Клімат» невдало зіграли біля власних воріт і пропустили четвертий гол!
Результат – перемогу з рахунком 4:2 здобули футболісти команди «Кварц» та вибороли золоті нагороди чемпіонату!