Ольга Чубарева підкорила співом чернігівців (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/04-e1576423714632.jpg)
Народна артистка України Ольга Чубарева своїм неповторним сопрано підкорила немало світових сцен. Але так траплялося, що Чернігів завжди виявлявся обділений увагою оперної співачки. 14 грудня ця несправедливість нарешті була виправлена. В рамках вокального абонементу артистка вперше із сольним концертом виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Музика в темряві»: у Чернігові пройшов концерт-медитація
За словами автора проєкту, заслуженого діяча мистецтва України Олега Васюти, виступ Народної артистка України, провідної солістки Національної філармонії України, доктора філософії Ольги Чубаревої є яскравою подією мистецького життя Чернігівщини у році, що завершується. Широкий діапазон голосу дозволяє співачці виконувати музику найрізноманітніших епох і жанрів — як камерну, так і оперну, джаз. Пані Ольга є лауреаткою понад десяти міжнародних конкурсів, часто бере участь у всеукраїнських і міжнародних фестивалях, є стипендіаткою Вагнерівського фестивалю в Байройті. Артистка-володарка титулів «Чарівний голос України», «Берегиня», «Визнання-2011». Вона багато гастролює за кордоном: у Німеччині, Польщі, Італії, Люксембурзі, Чехії, Франції.
Під час концерту у Чернігові у виконанні Ольги Чубаревої прозвучали відомі арії зі знаменитих опер Моцарта, Гайдна, Пуччіні, Верді, та інших західноєвропейських класиків.
Зокрема прозвучали: арія Графині з опери «Весілля Фігаро» В. Моцарта, арія Анни з ораторії «Пори року» Й.Гайдна, пісенька Джудітти з оперети «Джудітта» Ф.Легара, Серенада Ф. Шуберта та інші твори.
Партію фортепіано на концерті виконав відомий український піаніст, концертмейстер-лауреат міжнародних конкурсів Володимир Кнорозок.
Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv