Річку Остер «законсервують»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/83490674_1476621645848252_8444089416867119104_n-e1580130860354.jpg)
Комісія в складі спеціалістів Ніжинського міжрайонного управління водного господарства прийняла рішення провести консервацію гідротехнічної споруди, а саме: підняття запірно-регулюючого механізму руслового шлюзу №15, що розташований по вулиці Коцюбинського, неподалік ЗОШ №5, повідомляє nizhynnews.com.
27 січня були виконані роботи відповідно до «Правил технічної експлуатації меліоративних систем», у зв’язку із завершенням вегетаційного періоду та з метою забезпечення підготовки водогосподарських об’єктів і систем до роботи в зимовий період.
Дві доби знадобиться, аби річка втратила свою повноводність. На момент відкриття шлюзу рівень води у Острі сягав 200 см від порогу споруди. На даний момент шлюз відкрили на 10 см.
Нагадаємо, що закрили шлюз у березні минулого року. Тоді Остер стрімко почав набирати воду, і за кілька діб річка наповнилася водою на 100 см.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv