Суспільство

Воїн з Чернігівщини відновив родинну пасіку і продає якісний мед (Фото)

Після звільнення за станом здоров’я з лав ЗСУ воїн з Чернігівщини Євген Косяненко почав відновлювати родинну пасіку, яка за роки відсутності зменшилася вдвічі. Дружина захисника з дітьми з усіх сил підтримували пасіку на плаву, але не можна повноцінно охопити все те що звалилося на жіночі та дитячі плечі – нестача чоловічих рук і уваги давалася взнаки.

Про це Євген Косяненко повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.

«Зараз пасіка для мене це не тільки мед та вітаміни, чи таке-сяке поповнення сімейного бюджету. Це спілкування з природою, це захоплення улюбленою справою вже 18-й рік поспіль (з двома перервами на війну), це найдієвіший засіб психологічної реабілітації. Ми з родиною вже викачали чудового лісового меду. Мед – лісове різнотрав’я. Темного кольору, дуже духмяний з чудовим багатим карамельним смаком. Місце збору – Сосниччина Чернігівської області. Доставка можлива по Україні («Укрпошта» та «Нова Пошта»). Ціна 250 грн за літр. Для родин захисників, волонтерів – традиційно наша щира повага та знижка», — зазначає Євген Косяненко.

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button