Кримінал
Патрульні зупинили чоловіків із краденими телефонами
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/92574799_2279316232372714_8055305124647534592_o-e1586517125151.jpg)
Вчора близько шостої вечора на вулиці Козацькій наряд патрульної поліції звернув увагу на двох чоловіків, які, побачивши поліцейських, заметушилися та почали помітно нервувати.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За хуліганство в магазині прилучанин відповість у суді
Охоронці порядку вирішили поспілкуватися з громадянами. З’ясувалося, що обидва чоловіки – жителі Чернігова, 36 та 37 років. Під час поверхневої перевірки громадян патрульні виявили 2 мобільні телефони. Виявилося, що обидва пристрої перебувають у розшуку.
На місце одразу викликали слідчо-оперативну групу.
Патрульна поліція Чернігівської області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv