Ріо - 2016
В України друге золото на Олімпіаді: Юрій Чебан переміг у веслуванні (Відео)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/08/14079540_1104999119579617_1366924014676329152_n-e1471523394213.jpg)
Українець Юрій Чебан створив справжню сенсацію на Іграх у Ріо. Наш спортсмен виграв золоту нагороду у веслуванні в каное-одиночці на дистанції 200 метрів. Юрій показав час 39,27 сек.
Другу сходинку здобув Валентин Дем’яненко з Азербайджану 39,49 сек. Третє місце посів бразилець Кейрос Ісакіяс 39,62 сек.
Таким чином Юрій Чебан став двократним олімпійським чемпіоном. На Олімпійський Іграх у Лондоні одесит також здобув золоту нагороду в цій же дисципліні. На іграх в Пекіні в 2008 році Юрій виборов бронзову нагороду.
Юрій Чебан є частим гостем у Чернігові. Минулого літа він зустрічався з вихованцями дитячо-юнацької спортивної школи з греблі на байдарках та каное, та ділився з дітьми враженнями від перемоги на Іграх у Лондоні.