Суспільство
Атрошенко розповів про людину, до критики якої прислухається
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/109666828_633822170567233_8526970909028252449_n-e1594706075130.jpg)
Коментуючи сьогодні на ранковій нараді ситуацію зі знесенням дерев біля Академії пенітенціарної служби, чернігівський міський голова Владислав Атрошенко розповів про людину, до критики якої особливо прислухається.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атрошенко вкотре розкритикував президентську політсилу і згадав Карла Маркса
«У мене є серйозний критик, якого я поважаю і до якого прислухаюся. Це дружина. Кожне спиляне дерево, яке вона бачить, – це мені кінець. Не буду жалітися на життя. По вулиці Гончій, наприклад. Там була ситуація, було прохання ректора. Ми висадимо на місце п’ятирічні липи», – зазначив Владислав Атрошенко.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv