У Чернігові провели до війська першу групу осіннього призову (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/be067e273e804cc3d16a72d0b1c92f10-big1080-e1601890960263.jpg)
Сьогодні, 5 жовтня, на плацу Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (міського військкомату) на строкову військову службу провели перших призовників осіннього призову цього року. 39 молодих чернігівців будуть проходити службу у військових частинах Збройних сил України, Національної гвардії України, Державній спеціальній службі транспорту та Державній прикордонній службі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Осінній призов 2020: військові розповіли про нововведення кампанії та про відповідальність за ухилення від служби (Відео)
Осіння призовна кампанія цього року триватиме до грудня. За цей час на строкову військову службу планують призвати з Чернігівської області 456 юнаків. Понад 130 із них – із Чернігова та Чернігівського району.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv