Коронавірус
На Чернігівщині знову фіксували порушення «карантину вихідного дня»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/d7d079f7623abc1766b426f3c843acce-e1606806133115.png)
У вихідні 28 та 29 листопада патрульні поліцейські склали у Чернігові 1 адміністративний протокол за порушення “карантину вихідного дня”. Магазин непродовольчих товарів приймав відвідувачів.
Про це повідомляє головне управління Нацполіції в області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МОЗ не рекомендуватиме продовжити карантин вихідного дня
Загалом в області правоохоронці оформили 26 адмінматеріалів, з них 3 – протоколи на магазини, що мали б бути зачиненими, решта – постанови за неносіння маски.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv