Чернігівські лісівники продали більше 2 тисяч новорічних дерев
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/136507211_5186298491410188_9217099364863592885_o-e1610273642211.jpg)
Новорічні та різдвяні свята ще продовжуються, а чернігівські лісівники вже підбивають підсумки ялинкової кампанії. У ДП «Чернігівське лісове господарство» реалізували 2 117 хвойних дерев. Перевиконали план із реалізації більш, ніж у два рази. У минулому році продали майже 1500 шт.
Про це йдеться Фейсбук-сторінці лісівників.
За продаж новорічних дерев підприємство отримало майже 262 000 грн. Виручені кошти підуть на розвиток лісового господарства.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині обрали найкращу новорічну ялинку (Фото)
Задля охорони хвойних насаджень лісівниками проведено ряд заходів з недопущення незаконної заготівлі та торгівлі новорічними ялинками. Завдяки вжитим заходам з охорони хвойних насаджень у період новорічно-різдвяних свят державною лісовою охороною підприємства проведено — 98 рейдів, під час яких вилучено — 877 новорічних ялинок. Загальна сума збитків заподіяних лісовому господарстві — 455 084 грн.
У підсумку можна стверджувати — ялинкова кампанія пройшла організовано, адже головною метою у лісівників було забезпечення наших мешканців новорічними красунями і тим самим принести їм радість свята та хороший настрій у новому 2021 році.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv