Війна за пісок: на Чернігівщині розгорівся конфлікт за зимову суміш
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_20180918_143856-1024x768-e1610536855536.jpg)
До правоохоронних органів надійшло повідомлення від керівництва ДП філії «Чернігів райавтодору». Чоловік заявив, що на територію «автодору» (село Павлівка Киїнської громади) заїхали невідомі на вантажних автомобілях і намагаються вивезти піщано-сольову суміш.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Транспортний колапс на Масанах: мешканці мікрорайону перекривали автомобільний рух (Відео)
На місце події прибула поліція. Там було виявлено п’ять вантажівок із піщано-сольовою сумішшю. Машини належать ТОВ «Транс Лайн Груп». Особи водіїв встановлені. Жодна із сторін не надала документів, які повністю підтверджували б право власності на суміш.
Транспортні засоби ТОВ «Транс Лайн Груп» вилучені та перебувають під охороною працівників поліції.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv