На Чернігівщині можна зустріти тварин, які жили під час Льодовикового періоду (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/140403100_173144527891480_6452091507434594242_n-e1611058603784.jpg)
Із прадавніх часів флора та фауна суттєво змінилися. Одні види тварин еволюціонували, а інші зникли. Між тим, на Чернігівщині є куточок, де хочуть відновити тваринний і рослинний світ, як у сиву давнину. Йдеться про парк природи «Беремицьке». Адже сюди упродовж певного часу завозять тварин, які колись населяли цю територію. Тут вони живуть, як у дикій природі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Успішний столичний адвокат пишається своїм чернігівським корінням, яке дослідив до XVII століття
Зокрема тут можна зустріти сайгаків, куланів, оленів, диких коней, туроподібних і багатьох інших представників мегафауни, що збереглися у природі до наших днів із Льодовикового періоду.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Фото парку природи «Беремицьке»