«Кіносарай» удев’яте збере поціновувачів кіномистецтва на Чернігівщині
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/172260050_4603092186372721_2888553948435252441_n-e1618842133514.jpg)
«Щосекунди нова реальність» – тема 9-го Міжнародного фестивалю позитивного кіно «Кіносарай», який 25-28 червня 2021 року пройде на Мистецькому хуторі «Обирок».
«Перед нами, сучасними акторами змін, стоять виклики пандемії, цифрової глобалізації, зміни клімату, економіки та соціальних стосунків і ми пропонуємо подивитися на позитивні аспекти та можливості, які в нас є для подолання цих викликів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хутір Обирок: життя на карантині та плани
Ми пропонуємо сміливо пірнути у невідомість, тому готуйтеся до адаптації та безперервного самоспостереження. Чим, як не свідомістю, ми можемо управляти в безперервному потоці змін?» – йдеться на офіційній сторінці заходу у Facebook.
Цього разу, крім традиційного перегляду програми в запашному сіні та на великому екрані під зоряним небом, гостей запрошують також до перевтілення зовнішнього.
Подробиці – на сторінці фестивалю.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv