Жінка з Менщини робить рукотворні дива (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/210741609_497972004653064_3042570626511005212_n-1-e1625211144152.jpg)
Хобі та справи до душі роблять життя приємнішим і різноманітнішим. Адже для багатьох це – відпочинок, джерело позитивного настою та наснага на подальшу працю. Захоплення бувають різні. Зокрема, Любов Михайлівна Харченко з села Куковичі, що на Менщині, свій вільний час проводить дуже цікаво, адже має стільки талантів, що й не перелічити. Руки жінки творять дива.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителька Стольного пече неймовірні торти (Відео)
«Це плетіння спицями та гачком, а також виготовлення різноманітних виробів із газетних трубочок: корзини для білизни, комод, вази, підставки, цукерниці й обереги. Багато чого подарувала своїм знайомим. Сама Любов Михайлівна каже, що рукоділлям займається ще зі школи, від свого захоплення не втомлюється, а навпаки – отримує задоволення, така праця надає нові сили, бореться з депресією і надихає на життя», – зазначають у Менській публічній бібліотеці.
Фото – Менська публічна бібліотека
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv