Спорт
Микита Рубановський — бронзовий призер чемпіонату України з важкої атлетики
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/Rubanovskij-e1625916492895.jpg)
Учора, в передостанній змагальний день чемпіонату України з важкої атлетики серед молоді до 23-х років в Бахмуті, ще один наш важкоатлет поповнив медальну скарбничку області.
Микита Рубановський у ваговій категорії 102 кг посів ІІІ місце.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр культури включив Чернігів до ТОП-6 своїх найулюбленіших міст для подорожей
Спортсмен — вихованець тренерів Мощенка О.М. та Шолох Д.О., ДЮСШ «Атлет». Це п’ята нагорода представників Чернігівщини на даному чемпіонаті: в перші змагальні дні наші важкоатлети вибороли чотири медалі.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv