Суспільство
Лікарка з Чернігівщини отримала квартиру
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/241636278_907858913188599_2981200424162763390_n-e1631100171970.jpg)
У КНП «Корюківська ЦРЛ» продовжується добра традиція із забезпечення лікарів житлом. Кілька місяців у лікарні медичним директором працює Коленченко Наталія Олексіївна, яка переїхала з Новгород-Сіверської ЦРЛ.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Ніжині з’явилася соляна кімната (Фото)
Міська рада виділила кошти на придбання житла, за які було куплено квартиру в новобудові. Ключі від неї вручив Наталії Олексіївні генеральний директор КНП «Корюківська ЦРЛ» Сергій Пивовар.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv