Пролунав перший дзвоник для студентів Університету третього віку (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/b4505bf2e9deeb7acb40ba080c2ffbc8-e1631258391862.jpg)
28 абітурієнтів після тривалої перерви на канікули знову взялись за кулькові ручки, аби написати заяву на вступ до факультету «Народознавства».
Першу лекцію розпочали з добре відомої пісні «Вчителько моя». такий сюрприз-вітання підготували присутні для Лідії Школи, яка є наставником, організатором, лектором Університету.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дівчина з Чернігова знялася в комедійному детективі (Фото)
Довгоочікувана зустріч була дуже зворушливою – студенти дарували квіти, обіймалися, раділи
А талановита письменниця, неординарна особистість Людмила Шулінок, подарувала кавун, аби солодким та насиченим був навчальний рік, та прочитала власний гумористичний твір.
Любов Проскура, найактивніша студентка та учасниця різноманітних клубів − ще й чудова господиня. Вона спекла смачний яблучний пиріг та прочитала вірш для вчителів.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Коропська громада