Житель Чернігівщини проведе 15 років у тюрмі за зґвалтування малолітньої доньки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/lesungen-aus-einem-verbotenen-buch-teil-2-640x394-1-e1632472289971.jpg)
Верховний Суд підтримав позицію ювенальних прокурорів і залишив без змін вирок суду першої інстанції та ухвалу Чернігівського апеляційного суду, за якими мешканця колишнього Козелецького району визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 152 КК України (зґвалтування малолітньої дитини). Також Верховний суд відхилив касаційну скаргу засудженого.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік, що випадково вбив свою співмешканку, проведе у в’язниці 4 роки
Козелецький районний суд своїм вироком від 23 грудня 2020 року визнав винним 35-річного громадянина у зґвалтуванні своєї 13-річної доньки і призначив йому покарання у вигляді 15 років позбавлення волі. Суд встановив, що до затримання у грудні 2020 року чоловік неодноразово гвалтував свою малолітню дитину.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури