На проспекті Перемоги будують підвищений пішохідний перехід (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/c02f5e63146fb9dfba5326fe552a0e64-big1080-e1633079919180.jpg)
По проспекту Перемоги напроти стадіону «Юність» почали будувати підвищений пішохідний перехід. Ці роботи виконують за дорученням чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з метою підвищення безпеки пішоходів. Важливість побудови підвищеного пішохідного переходу в цьому місці зумовлена наявністю тут Дитячо-юнацької спортивної школи та Палацу мистецтв. Щодня багато дітей, які йдуть на заняття, перетинають широку проїжджу частину. Задля того, щоб убезпечити їх і змусити водіїв зменшувати швидкість перед пішохідним переходом, було ухвалене рішення зробити саме підвищений пішохідний перехід.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На двох вулицях Чернігова відремонтували тротуари (Фото)
Перехід облаштовують таким чином, щоб його було видно здалеку і водіям, і пішоходам. Висота переходу – 15 сантиметрів. Роблять його на одному рівні з тротуаром.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv