У Коропській громаді рятувальники отримали новий пожежний автомобіль
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/258166456_1920931978078472_4008252225569569172_n-e1637162108635.jpg)
Сьогодні, 17 листопада, 9-й Державний пожежно-рятувальний підрозділ смт Короп отримав нову пожежну машину на базі шасі МАЗ.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще одна громада на Чернігівщині отримала автомобіль швидкої допомоги
Обладнану сучасними засобами пожежогасіння машину надало для громади Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Чернігівській області.
Машина оснащена цистерною на п’ять тонн води і 500 літрів піноутворювача для гасіння легкозаймистих речовин. У ній багато засобів пожежогасіння й пожежно-технічного озброєння, пневматична щогла, димовсмоктувач для видалення диму з приміщень, бензоріз і ще багато найменувань.
Коропська селищна рада
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv