На Чернігівщині створили унікальний туристичний маршрут
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/261398587_156496920008251_6766093958147635613_n-e1638174705911.png)
Красляни – це село в Прилуцькому районі. А цей маршрут – результат вдалої та дієвої співпраці керівництва Ладанської громади, вчителів та учнів Прилуцької гімназії №5 із родиною пасічників і місцевими підприємцями, які займаються тваринництвом, зокрема розведенням різних видів великих домашніх тварин.
Про це повідомляє «Чернігівщина туристична».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині родина пасічників створила локацію для зеленого туризму
Маршрут як результат цієї співпраці передбачає відвідання місцевого краєзнавчого музею, гордості села, сучасної ферми з можливою дегустацією молочної продукції виключно від порід українських корів на хуторі Безубівському, «занурення» в пасічницьку справу з майстер-класами, медовими смаколиками, цікавими розповідями про таємничий «побут» бджіл, а також – як вистачить сил – можна буде ще й розважитися в сільському «канатному містечку».
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv