Суспільство
На Бобровиці в Чернігові можуть збудувати дитячий садок і школу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/12894384-e1475508932484.jpg)
На 13 жовтня в залі засідань Деснянської районної у місті Чернігові ради заплановані громадські слухання на тему: «Доцільність будівництва дитячого садочка та школи в мікрорайоні Бобровиця».
Захід відбудеться Відповідно до статей 13, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 50 Статуту територіальної громади міста Чернігова, затвердженого рішенням міської ради від 11 жовтня 2007 року (21 сесія 5 скликання), Положення про громадські слухання у м. Чернігові, затвердженого рішенням міської ради від 29 жовтня 2009 року.