Понад 30 років з ароматом хліба: історія життя Вікторії Бариляк
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/322417097_691734315767158_5285274923166454139_n-e1672314418863-780x470.jpg)
Своє життя вона присвятила благородній професії і свого роду священному процесу – випіканню хліба. Недаремно в народі кажуть, що хліб – всьому голова. Особливо ця істина стала актуальною в нинішні надскладні часи війни.
Вікторія Бариляк – заступник директора з виробничих питань ТОВ «Чернігівський Хлібокомбінат» вже більше 30 років працює на рідному підприємстві. Трудовий шлях жінки на чернігівському хлібокомбінаті розпочався з 1987 року.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/313781495_489060736685490_6650380598893634305_n.jpg)
«Починала роботу з контролера. Потім стала змінним технологом, далі начальником зміни, за тим – начальником виробництва і вже тільки потім стала заступником директора з виробництва. Найважчі роки для мене були, коли я тільки починала працювати. Бо одна справа, якщо ти знаєш тільки теорію, а практики немає…
Отоді було складно. Але коли вже всі процеси вивчив, то з будь-якої ситуації знайдеш вихід і от тоді вже цікаво працювати», — згадує пані Вікторія.
За словами Вікторії Бариляк, хліб – це завжди важко. Дійсно – на підприємстві, де маєш справу із живим продуктом – легко апріорі не буває.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Я надихаюся життям: співачка Оксана Тригубенко
«Але підприємство на сьогоднішній день готове працювати у найважчих умовах, які тільки можуть бути. Колектив налаштований на те, щоб випікати хліб не дивлячись ні на що», — оптимістично наголошує пані Вікторія.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/322661365_1310891699483997_636033181382404434_n.jpg)
Варто зазначити, що чернігівський хлібзавод випікав хліб навіть у період активних бойових дій – фактично під ворожими обстрілами. На жаль, не обійшлося без пошкоджень.
Але ні ворог, ні обстріли, ні війна не зламали героїчних працівників заводу. Адже там розуміють, що хліб – то життя. Що без хліба – то голодна смерть.
Вікторія Бариляк каже, що і вона особисто і весь дуже вірить у Перемогу України та вірить у ЗСУ.
«Всім хочеться спокійної обстановки, спокійної роботи, тихих ночей та днів. Тому вірю в дуже скору Перемогу», — каже Вікторія Бариляк.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/319702492_471832265118295_3104680054656792910_n.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Наталі Солодовник