На Чернігівщині провели в останню путь воїна, який загинув за Незалежність Батьківщини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/324148142_681088603490887_4211894214973327425_n-e1672844074937-780x470.jpg)
Молодший сержант Бартош Костянтин Миколайович народився 25 вересня 1979 року в селі Радолівка на Запоріжжі. З 1977-го по 1985-й роки навчався в школі, а після її закінчення вступив на навчання до СПТУ №53 в селі Обіточне, де отримав освіту за спеціальністю «тракторист».
Про це повідомляють у Чернігівськиому обласному ТЦК та СП.
У 2014-му році Костянтин переїхав до села Богдани на Прилуччину. Тут жив та працював, а у травні 2022 року добровільно долучився до лав Збройних Сил України. Службу ніс у військовій частині А4438 на посаді гранатометника та разом з побратимами віддано захищав Батьківщину від загарбника, даючи гідну відсіч загарбникам, але, на жаль, 24 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі села Кліщіївка на Донеччині Бартош Костянтин отримав поранення, яке виявилось несумісним з життям…
Вчора рідні та близькі разом з побратимами Костянтина провели його в останню путь, вшанувавши світлу пам’ят воїна та поховавши його на кладовищі села Богдани.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/323450599_748038576965619_2116768917867088141_n-1024x472.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/324017422_551934040154394_3974336630772232575_n-1024x472.jpg)