Суспільство
У споживчий кошик чернігівцям додали чай, каву й рибу, а «забрали» воду, газ і світло
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/1458805685_56ab6e4b8f7701-e1476344036599.jpeg)
Ввечері 12 жовтня на своєму засіданні Уряд ухвалив рішення про оновлений споживчий кошик для громадян. До нього українцям додадуть нові продукти, натомість важливі соціальні норми споживання води, газу і світла значно скоротять.
Зокрема планують розширити перелік ліків і збільшити норми споживання риби з 2,5 до 9 кг на рік. Також додали чай – 400 г на рік, 500 г кави в зернах, лавровий листок, сіль. А ось норми споживання води, газу і світла урізали до соціальних норм.
Щоправда, під час наради міністри зазначили, що документи прийняли в цілому, адже їх іще доведеться доопрацьовувати з урахуванням правок Мінсоцполітики та Мінфіну.