Чи вітатимуть чернігівські чоловіки своїх жінок із 8 Березня і що даруватимуть
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/63eb57a7e0427-4d33e82a-706f-435b-9224-277d6bd7b6e1jpeg1-e1677862690335-780x470.jpeg)
В Україні хочуть скасувати свята 8 Березня та 1 Травня. У Мережі вже з’явився відповідний проєкт закону. Він, зокрема, передбачає заміну 8 березня на 25 лютого – на честь дня народження Лесі Українки.
Але багато чоловіків звикли вітати жінок із Днем весни саме 8 Березня. Тож чи робитимуть це цьогоріч? І що даруватимуть своїм коханим жінкам?
Сергій Павленко
Раніше справді вітав – квітами, парфумами або якоюсь обновкою… Зараз ця дата стала як 23 лютого. Тому, мабуть, подарунки дружина отримає з нагоди якоїсь нашої родинної дати, наприклад, першої зустрічі (теж був березень).
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/271494314_239191648358797_7585716931487247062_n-1-856x642.jpg)
Михайло Жирохов
Уже багато років у моїй родині немає такого свята. Але доньці намагаюсь цього дня щось приємне подарувати. Але без прив’язки до свята.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/318033677_2089312261267159_478723058894122940_n-1-642x642.jpg)
Сєргєй Карась
Щодо того, чи привітаю всіх жінок – не певен. Точно привітаю дружину та тещу. Чув ще, що репер Семар (мій творчий псевдонім) працює над ідеєю пісні для жінок-військовослужбовиць, але не впевнений, чи встигнемо саме до 8 березня. Щодо подарунків – хай залишиться поки що таємницею (бо раптом дружина прочитає).
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/297333451_350440427295781_6105928803468109558_n-1-385x642.jpg)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відома письменниця Олена Печорна – про свої нинішні пріоритетні заняття
Вадим Балінський
Зазвичай у чоловіка є кілька жінок, яких він любить, поважає – мати, дружина, донька. Уявіть собі, як маленькій донечці буде приємно, коли тато чи дідусь подарують їй квіти! Це підніме самооцінку навіть дівчинці з дитячого садочка.
І як приємно буде жінці, яка поруч із чоловіками боронить нашу країну, зайвий раз відчути – ми разом наближаємо Перемогу. І вважаю, що в окопах, наприклад, Донбасу чи Херсона, саме 8 березня жінка відчує: вона берегиня не тільки домашнього затишку, а й усієї країни.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/257581523_4555954324492452_7153071369121069665_n-1.jpg)
Сергій Воробйов
Я вже давно свою дружину вітаю не 8 березня, а 1 березня – із Днем весни. Це я сам придумав.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/311009628_514512556771593_9008442827533266792_n-1-648x642.jpg)
Денис Данилов
З 8 березня нікого не вітатиму. Взагалі ж вітаю жінок з 1 березня. Але нині всі кошти йдуть на перемогу, а не на подарунки.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/298412815_1274376663371364_2435608856880124561_n-1-637x642.jpg)
Ігор Хонін
Такі свята нині не на часі. Якщо любиш, поважаєш, то треба дарувати подарунки та говорити про почуття не в дату, а саме тоді, коли любиш.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/333246308_2360909287403181_5946965443445968224_n-642x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv