Війна
Трагічна втрата: загинув воїн із Чернігівщини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/svichka1-e1507722116687.jpg)
Ще одна сумна звістка прийшла до Козелецької громади. Своє життя за свободу і незалежність України віддав наш земляк, житель села Тарасів Білейківського старостату Олексій Булка.
Про це повідомляє Козелецька селищна рада.
Народився герой 15 квітня 1987 року в селі Тарасів. Закінчив Білейківську загальноосвітню школу. Пізніше продовжив навчання в Остерському будівельному коледжі та Сумському національному аграрному університеті.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/334300676_1346169529296603_3387281564710298211_n-1.jpg)
16 листопада 2022 року був мобілізований до Збройних сил України, де на посаді солдата та боронив нашу землю від окупантів.
Загинув 10 березня 2023 року в районі міста Бахмут.
У Героя залишився наречена, батько, брат та дві сестри.