У Прилуцькій міській лікарні відкрили оновлений операційний блок
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339095333_748574866672210_7096257919889163026_n-780x470.jpg)
У Прилуцькій міській лікарні (в ортопедичному відділенні) запрацював відремонтований операційний блок. У відділенні капітально відремонтували коридор, передопераційну кімнату та дві операційні, а також кімнату для лікарів, у якій вони готуються до операцій або відпочивають після них.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339866031_1024976831795476_1614027843919651898_n.jpg)
Також укомплектували відділення двома операційними лампами, рентген-проникним хірургічним столом і мийною стійкою.
Також укомплектували відділення двома операційними лампами, рентген-проникним хірургічним столом і мийною стійкою. Що важливо — без залучення коштів міста.
У перспективі тут будуть проводитися оперативні втручання різної складності, тож пацієнтам вже не доведеться їздити у лікарні Чернігова і Києва.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339755578_980070899581690_7890279513280950169_n-856x642.jpg)
Все це стало можливим завдяки підтримці народного депутата України від Чернігівщини Бориса Приходька і благодійного фонду «Разом».
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339829676_231602119374941_3122221569062501335_n-856x642.jpg)
«Як би не було важко працювати над цим проєктом під час війни, ми зробили дуже потрібну справу і для прилучан і для медичного персоналу відділення. До слова, капітального ремонту тут не було більше 30-ти років», — зазначає Борис Приходько на своїй сторінці у Facebook.