Суспільство
Фашисти входять у Чернігів: раритетна світлина німецької дивізії (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/323576308_1320738341824762_1351720206509034351_n-780x470.jpg)
У спільноті «Старий Чернігів» опублікували раритетну фотографію періоду Другої світової війни. На світлині зафіксували момент входу в Чернігів дивізії німецьких загарбників.
«Вересень 1941 року. Німецька 17-та піхотна дивізія входить у місто. Зараз це вул. І. Мазепи і тут вже існує міст через залізницю», — зазначає автор допису Олександр Близнюк.
На фото на задньому фоні помітна дзвіниця Троїцького собору.
Фото зроблене на місці, яке чернігівцям нині відоме як район нафтобази.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/324745734_1833647486987629_4757825880438938013_n-931x642.jpg)