Культура
Неймовірний схід сонця над Черніговом (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/IMG_3109-e1477415087765.jpg)
От і промайнуло красне літечко, а за ним і різнобарвна осінь – і настає холодна осінь.
Кожного ранку ми з вами, прокидаючись, дивимося на погоду за вікном, щоб знати, як сьогодні вдягатися, адже надворі вже глибока осінь.
От і сьогодні, коли я подивився, як народжується новий день, то рука мимоволі взяла фотокамеру і я почав фіксувати, з якими барвами на небі зароджується новий день.
Кожного ранку ворони як передвісники негараздів кружляють, кричать і кудись поспішають. Ось і сьогодні кричали, кружляли, про щось сповіщали. А про що — побачимо.
Фоторепортаж і текст Віктора Кошмала