Піднялися на дев’ять позицій у рейтингу Нацполіції України: поліцейські-рукопашники Чернігівщини повернулися з Всеукраїнських змагань
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_9995-780x470.jpeg)
Збірна команда Головного управління Нацполіції України в Чернігівській області з рукопашного бою посіла сьоме загальнокомандне місце на змаганнях на Кубок Голови Національної поліції України з рукопашного бою. Про це повідомили в поліції Чернігівської області.
Турнір відбувався в столиці нашої держави з 19 до 21 липня. У ньому взяли участь загалом 175 спортсменів різних вагових категорій, об’єднаних у збірні команди від кожного з Головних управлінь Нацполіції в областях та від Департаментів і міжрегіональних територіальних підрозділів НПУ.
Майстри рукопашного бою з поліції Чернігівщини склали гідну конкуренцію суперникам, виборовши в особистій першості, зокрема, два четверті та два п’яті місця у своїх вагових категоріях.
За підсумками виступів усіх спортсменів збірна поліції Чернігівщини з рукопашного бою здобула сьоме загальнокомандне місце.
Це на дев’ять сходинок вище за попереднє командне досягнення на таких змаганнях: два роки тому поліцейські-рукопашники з Чернігівщини завершили турнір на 16-й сходинці.
Прогрес команди переконливо підтверджує правильність вибраного курсу в підготовці спортсменів і натякає на ймовірність ще яскравіших успіхів у майбутньому.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_9994-1020x642.jpeg)