У Чернігові відбувся конкурс «Жінка року – 2023» (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/c365bdd459f184ceff7fa0445a2bec8d-big1080-e1702887844942-780x470.jpg)
26-й рік поспіль у Чернігові організовують конкурс «Жінка року». За весь період цю відзнаку отримали 215 жінок. Серед них, зокрема, лікарки, освітянки, військовослужбовиці, підприємиці, мисткині, громадські діячки, волонтерки.
Про це повідомляють у пресслужбі Чернігівської міської ради.
15 грудня в міському палаці культури ім. В. Радченка привітали цьогорічних лауреаток міського конкурсу. Це жінки, які беруть участь у захисті громади та України, працюють над відбудовою та розвитком Чернігова.
«Жінка року-2023»
Борисенко Лариса Василівна — підполковниця поліції, старша інспекторка з особливих доручень (з дислокацією в Чернігівській області) Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/d55e71617b728a5470f6a6ee55393b4b-big1080-963x642.jpg)
Дерев’янко Ірина Вікторівна — фельдшерка частини піротехнічних робіт, підводного та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України в Чернігівській області, сержант служби цивільного захисту.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/97c30325604a82a4112d508f6777da3d-big1080-963x642.jpg)
Зіненко Алла Григорівна — начальниця їдальні шпиталю, в/ч А3120, солдат.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/609bae50f52cb380c01a1ced64d10ac5-big1080-963x642.jpg)
Ковальова Катерина Віталіївна — заступниця медичного директора з якості медичного обслуговування КНП «Сімейна поліклініка» Чернігівської міської ради.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/c23e487e7ba9040243d165e7ff9d3a73-big1080-963x642.jpg)
Романовська Наталія Олександрівна — директорка ПАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант».
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/9487ff7e8890a8b4af357227358731e0-big1080-963x642.jpg)
Шарапова Наталія Олександрівна — головна балетмейстерка КП «Міський Палац культури ім. В’ячеслава Радченка» Чернігівської міської ради.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/a224e2e9615211de1eaf4fcf5e1fe172-big1080-963x642.jpg)
Яковчук Олена Миколаївна — директорка Чернігівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 Чернігівської міської ради.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/08bac6b704930fe48d5130e4dbf7caad-big1080-963x642.jpg)
Крім того, цього року вперше розроблено спеціальну відзнаку конкурсу «Гордість Чернігова». Її отримує музикантка Ната Жижченко (фронтвуменка гурту «ONUKA») за внесок у відновлення міста, популяризацію Чернігова у світі, збереження історичної спадщини та розвиток сучасної української культури.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/30db665215532e655329b3e9f349861f-big1080-963x642.jpg)
Організаторами заходу є управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради та ГО «Спілка жінок Чернігова».
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv