«Вухатий» куточок: у Чернігові живуть кролики
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/418520186_3266928723609034_6414888313249014693_n-e1709808053149-780x470.jpg)
Помилуватися та навіть погладити кроликів уже не перший рік можна і в Чернігові. Вони живуть на території торгового парку Remzavod. До речі, ЧЕЛАЙН неодноразово про це розповідав.
«Кролики пережили найгарячіший період, коли Чернігів бомбили й обстрілювали, і нині бігають. Їх тут тримають волонтери. Також люди їх підгодовують. Знаю, що є дерев’яна поличка, куди небайдужі зносять то капустину, то морквинку – овочі, які їдять кролики. Також є таблички, що їм їсти можна, а що – ні, щоб люди були уважні», – розповідає чернігівка Ольга Плуток.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/418309177_756680669501677_594973601805609141_n.jpg)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Талановита чернігівка, яка вимушено перебуває за кордоном, написала книжку та вправляється в музиці
За її словами, локація створена для того, щоб прищепити чернігівцям і гостям любов до всього живого, зокрема кроликів. Адже в усьому світі кролики живуть поруч із людьми і ніхто вухатих не ображає. Наприклад, у Голландії є практика, що кролики живуть і бігають на вулиці.
«Будиночки кролячі пофарбовані, цілі, жоден із них не постраждав під час ворожих обстрілів», – запевняє пані Ольга.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/418597715_429312726224616_1843252655536002302_n-1024x576.jpg)
Діти та дорослі від пухнастиків у захваті, тож приходять спостерігати за ними. І всі радіють. Тим паче, що іншого такого місця в Чернігові немає.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/418723072_1126054131861866_3462408132750724947_n-514x642.jpg)
Ірина Осташко
Фото – Торговий парк Remzavod
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv