Помер захисник із Борзнянської громади
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/original-41677803861-e17054190236551-1-e1711523192515.png)
Трагічне повідомлення обпекло болем серця: 25 березня на 40-му році життя вдома перестало битися серце захисника України, жителя Кинашівки Моценка Івана Миколайовича. Про це повідомляють у Борзнянської територіальній громаді.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434158623_798430989000795_534609774728178806_n-642x642.jpg)
Іван Миколайович народився 19 березня 1984 року в Кинашівці. Зростав добрим, товариським і життєрадісним хлопцем. Мав артистичну вдачу. Навчався в Кинашівській школі, яку закінчив у 2001 році. Після чого проходив строкову службу.
Працював у Києві. У серпні 2022 року мобілізувався і став на захист української землі. Але за станом здоров’я 23 лютого цього року звільнений із військової служби.
У покійного залишилися мама та неповнолітня донька.
«Вшановуючи пам’ять Івана Миколайовича, висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям Захисника. Нехай його душа знайде вічний спокій у Царстві Небесному», – йдеться в повідомленні.
Вічна пам’ять захиснику України!
Прощання з Моценком Іваном Миколайовичем відбудеться сьогодні, 27 березня, о 13-й годині в Кинашівці.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv