ФК «Чернігів» у восьмому турі весняної частини Першої ліги переміг закарпатський «Хуст» на виїзді з рахунком 4:2

ФК «Чернігів» у меншості переміг «Хуст» — матч завершено з рахунком 4:2.

Про це повідомили на Фесбук-сторінці клубу.

Сьогодні футбольний клуб «Чернігів» на виїзді зіграв матч восьмого туру весняної частини Першої ліги проти закарпатського «Хуста». Це вже вдруге чернігівські футболісти грали на території Закарпатської області.

У першому таймі Павло Федосов завершив голом ледь не першу ж атаку у матчі, але господарі швидко забили у відповідь після прикрої помилки чернігівців.

Другий мʼяч «тигрів» забив Владислав Школьний. Однак, наприкінці тайму «Хуст» знову зрівняв рахунок.

У другому таймі чернігівські футболісти змогли вирватись вперед, перше влучання у ворота противників здійснив  Джіліндо Безгубченко, а переможну крапку поставив Школьний. Чернігівській команді не завадило перемогти навіть вилучення Дмитра Сахна.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv