Чи дивляться чернігівці Олімпійські змагання 2024 та що знають про українську збірну
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/453469708_1031621558602851_4291672688580942738_n-e1723212922880.jpg)
11 серпня – останній день цьогорічних літніх Олімпійських змагань, які стартували 26 липня. Програма літньої Олімпіади-2024 складається з 32 видів спорту та охоплює 306 змагань. Від України на Олімпійських змаганнях беруть участь 140 спортсменів. Вони змагаються в 23 видах спорту. Загалом же на Олімпійських іграх-2024 у Парижі беруть участь 10 714 спортсменів.
Ми запитали чернігівців, чи слідкують вони за перебігом Олімпійських змагань та чи знають, хто на них представляє Україну.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/452945198_1537417560534786_4537242656668540607_n-514x642.jpg)
«Слідкую фактично кожен день і навіть зараз. Знаю, що 4 серпня був плідний день по медалях і 5 серпня теж. В цілому слідкую уважно за перебігом подій. Також знаю, що в командних видах спорту ми слабенькі були лише в футболі, тому не дивно, що «вилетіли» там.«,- Олександр Спичак, чернігівець.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/452955880_1027975182246561_5872573614649935139_n-565x642.jpg)
«Не слідкую і ніколи не слідкувала за цим. Про переможців дізнаюсь випадково в телеграм-каналах за заголовками, але не знаю при цьому імен та видів спорту.«,- Наталія Булаш, чернігівка.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/454025020_3635820526728232_7161858188155964323_n-645x642.jpg)
«Переглядаю новини з Франції тільки тоді, коли Україна виборює чергову медаль.«,- Уляна Оленська, чернігівка.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/453529458_474565138696104_9059026195505085258_n-420x642.jpg)
«Певною мірою слідкую, читаю результати в новинах. Але дивитися прямі трансляції, на жаль, часу не маю. Звісно, що радію за всі досягнення спортивних представників нашої країни, бо будь-яка їх медаль це гордість для всіх українців.«,- Андрій Подвербний, чернігівець.
Станом на 8 серпня на Олімпіаді-2024 Україна отримала 10 медалей.
Бронзу здобули: Ольга Харлан – у особистій шаблі; Ірина Геращенко – у стрибках у висоту;
Михайло Кохан – в метанні молота; Жан Беленюк – в греко-римській боротьбі у ваговій категорії до 87 кг.
Срібло здобули: Сергій Куліш – у стрільбі з гвинтівки у трьох положеннях, дистанція 50 метрів; гімнаст Ілля Ковтун – у вправах на паралельних брусах; Парвіз Насібов – у греко-римській боротьбі у ваговій категорії до 67 кг.Золото здобули: Шаблістки Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька і Юлія Бакастова – командне золото; Ярослава Магучіх – у стрибках у висоту; боксер Олександр Хижняк – у ваговій категорії 80 кг.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv