Суспільство
Розпочалася зустріч першої леді з родинами загиблих в АТО бійців
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/15321577_1490635237617605_1636972623_o-e1481017243918.jpg)
Марина Порошенко подякувала батькам героїв і наголосила:«Ви виростили мужніх синів, а нам – героїв. І нині ніхто не може вказувати нам, як поводитися Україні».
Родини бійців подарували обереги, виготовлені власними руками, і почепили першій леді значок із написом «Єдина родина Чернігова». А ще попросили у неї більше допомоги від держави. На що Марина Порошенко зазначила, що держава й так немало допомагає, однак пообіцяла особисту підтримку та запросила дітей загиблих бійців на святкову ялинку до столиці.