Кримінал
У центрі Чернігові злодії вкрали з магазину корм для тварин
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/pic_3fbb5300b0c28b8158a63a6e55259d511-e1481099049933.jpg)
Крадії у Чернігові не гребують нічим. Минулої ночі вони вдерлися до зоомагазину «Зоокормушка» у центрі міста. З власних джерел Чеline стало відомо, що непрохані гості зламали вхідні двері. Поцупили з магазину ноутбук, а також чималу кількість товарів. Вірогідно, що злодій був не один, адже винести самотужки стільки продукції непросто.
У поліції міста підтвердили факт про крадіжку з зоомагазину. Інформацію внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.