Культура
У Сновську популяризують англійські традиції
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/1_14697770252600-165E1-e1482507975555.jpg)
У Сновській центральній бібліотеці діяла мобільна виставка-імпульс «Книжковий Біг-Бен», організована в рамках проекту «Display-кросинг», який ініціювала молодіжна секція Української бібліотечної асоціації.
Сновські бібліотекарі підійшли до роботи творчо і креативно й оформили чудову виставку, на якій були представлені не лише книжки, а й англійська символіка.
Тож упродовж тижня всі, хто цікавиться англійською мовою, традиціями англомовних країн, знайомились з представленими матеріалами.
Цікаво було і молодшим школярам, і старшокласникам, і читачам, які вже володіють англійською.