Суспільство
Екзотика по-чернігівськи (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/15724144_1291663937558714_1297518497_n-1-e1482757679462.jpg)
«– Доброго дня! А у вас є дор блю? – А що це? – Сир з блакитною пліснявою – Ні, немає. Є тільки яйця дор блю».
Смішно, але факт. У рубрику «Народний журналіст» один із підписників повідомив нам, що у чернігівському супермаркеті продають яйця із пліснявою. Зі слів очевидця, їх тільки-но завезли. Тобто, перш ніж викласти яйця на вітрину магазину, їх товарний вигляд навіть не перевірили. На підтвердження своїх слів очевидець додав світлини.
Виникає питання: куди дивиться адміністрація супермаркету?
Новину і фото надіслав Сашка Филлипморрис