Війна

Ворог поцілив в енергооб’єкт у Корюківському районі

Сьогодні вночі, о 1:30, ворог поцілив в енергооб’єкт у Корюківському районі. Знеструмлено приблизно 10 тисяч абонентів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові зафіксовано удар ворожого безпілотника

Про це повідомляє АТ «Чернігівобленерго».

Енергетики працюють над відновленням електропостачання.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button