Війна
Ворог поцілив в енергооб’єкт у Корюківському районі

Сьогодні вночі, о 1:30, ворог поцілив в енергооб’єкт у Корюківському районі. Знеструмлено приблизно 10 тисяч абонентів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові зафіксовано удар ворожого безпілотника
Про це повідомляє АТ «Чернігівобленерго».
Енергетики працюють над відновленням електропостачання.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv





