Війна

У громаді на Чернігівщині окупанти поцілили в тепловоз, вантажні вагони та колію

Учора протягом дня в селі Добрянської громади «гербери» атакували підприємство. Пошкоджений тепловоз, вантажні вагони і колія.

Про це повідомляє начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни атакували будівлю геріатричного пансіонату на Чернігівщині

У селі Городнянської громади FPV-дрон вдарив по «газелі». Безпілотник із запалювальною сумішшю атакував будинок у Шишківці Корюківської громади, будинок загорівся.

Ворог 28 разів атакував Чернігівську область.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button