Війна
У громаді на Чернігівщині окупанти поцілили в тепловоз, вантажні вагони та колію

Учора протягом дня в селі Добрянської громади «гербери» атакували підприємство. Пошкоджений тепловоз, вантажні вагони і колія.
Про це повідомляє начальник ОВА В’ячеслав Чаус.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни атакували будівлю геріатричного пансіонату на Чернігівщині
У селі Городнянської громади FPV-дрон вдарив по «газелі». Безпілотник із запалювальною сумішшю атакував будинок у Шишківці Корюківської громади, будинок загорівся.
Ворог 28 разів атакував Чернігівську область.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv





