Суспільство

Неповнолітній водій: на Чернігівщині 16-річний хлопець селом їздив на авто

Під час моніторингу соціальних мереж поліцейські виявили допис про те, що в одному із сіл Прилуцького району неповнолітній керує легковим автомобілем, створюючи небезпеку для пішоходів та інших учасників дорожнього руху.

Про це повідомляє поліція Чернігівської області.

Правоохоронці оперативно встановили особу 16-річного порушника та розшукали його.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після ДНК-експертизи підтвердилась загибель військового з Чернігівщини

На неповнолітнього склали адміністративний протокол за частино 2 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керування транспортним засобом особою, яка не має права керування.

Фото ілюстративне

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button