Суспільство
Неповнолітній водій: на Чернігівщині 16-річний хлопець селом їздив на авто

Під час моніторингу соціальних мереж поліцейські виявили допис про те, що в одному із сіл Прилуцького району неповнолітній керує легковим автомобілем, створюючи небезпеку для пішоходів та інших учасників дорожнього руху.
Про це повідомляє поліція Чернігівської області.
Правоохоронці оперативно встановили особу 16-річного порушника та розшукали його.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після ДНК-експертизи підтвердилась загибель військового з Чернігівщини
На неповнолітнього склали адміністративний протокол за частино 2 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керування транспортним засобом особою, яка не має права керування.
Фото ілюстративне
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv




